Jak wysłać mi zakupione prawo jazdy?

Zakupione prawo jazdy zostanie do Ciebie wysłane za pośrednictwem krajowej lub międzynarodowej agencji spedycyjnej, w zależności od kraju. Zwykle korzystamy z usług DHL. Przekazanie niniejszego dokumentu odbywa się w możliwie najlepszy sposób.

Ile kosztuje zakup prawa jazdy na tej stronie?

Zakup prawa jazdy na tej stronie zaczyna się od 800 euro i może kosztować do 1500 funtów, w zależności od wymaganej kategorii. Koszt przesyłki prawa jazdy jest wliczony w tę opłatę. Ponadto prawo jazdy kupuje się w dwóch częściach, w połowie przed i w połowie po wyjątkowo bezpiecznym dostarczeniu dokumentu.

Jak długo trwa ten proces?

Od momentu przesłania danych poprzez wypełnienie naszego formularza, który zawiera wszystkie dokumenty identyfikacyjne niezbędne do uzyskania prawa jazdy, będziesz musiał poczekać od 7 do 9 dni roboczych na przesłanie prawa jazdy do swojego. adres, według naszego uznania, z naszego zwykłego kanału.

Czy muszę opuścić szkołę nauki jazdy?

Zdecydowanie nie. Jeśli jesteś już zapisany do szkoły nauki jazdy, nadal możesz brać udział w kursach nauki jazdy, zwłaszcza praktycznych. Nie ma konieczności przystępowania do egzaminów pisemnych i praktycznych. Ułatwiamy Ci zdobycie prawa jazdy, ale musisz wiedzieć, jak prowadzić.

Czy anonimowość kupującego zostanie zachowana?

Usługi na tej stronie internetowej podlegają rygorystycznym przepisom o ochronie danych, gdzie anonimowość kupującego jest w pełni chroniona zarówno ręcznie, jak i poprzez szyfrowanie danych. Oznacza to, że informacje wprowadzone na tej stronie nie są dostępne dla osób trzecich i hakerów.

Czy powinniśmy zadać pytanie o korektę dokumentu?

Z pewnością nie, uzyskane przez Ciebie prawo jazdy jest w pełni legalne i zarejestrowane w rządowych bazach danych dotyczących Twojego dokumentu, dzięki czemu nigdy nie będziesz miał problemów z policją, czy jakąkolwiek inną instytucją czy osobą.

Jak dokonywane są płatności?

płatności realizowane są w 2 ratach. wpłacisz 50% wymaganej kwoty, aby rozpocząć proces. pozostałe 50% zostanie ukończone w momencie dostawy